Büyülenme Hakkında yat kiralama bodrum

Masa Restaurant Masa Restaurant, açıldığı tarihten bu yana İstanbul sosyal yaşamının nabzını tutmaya devam ediyor. İstinye Park'ın şehir meydanı konseptinde hazırlanan ve uluslararası ünlü markaların görev aldığı boş meydanın odak noktasında dünya alan Masa Restaurant, misafirlerini gökçe yazın geniş bahçesinde, kışın ise koca tavanlı geniş iç mekânında ağırlıyor.

World Platinum'a özel Memleket dışı Gezi Sigortası ile memleket dışı seyahatlerinizde güvence şeşndasınız. Mekân dışı Seyahat Sigortası ile ara sınav maslahatlemlerinde istek edilen sigorta poliçesini hatta almanıza lazım kalmaz.

Şehrin her gökyüzü koşuluna kıç uyduran teras pası Bleu, misafirlerine belirtik havada olma hissini evetşatırken, kendine özgü kokteylleri ve tapas konseptli Akdeniz menüsüyle lezzetli bir oymak şöleni bile sunuyor.

7800 Çeşme Çeşme'nin en leziz koylarından Boyalık Koyu'nda doğhale uyumlu keşik dışı ve ödüllü mimarisi ile dikkat çeken 7800 Çeşme, lokantaında sunmuş olduğu lezzetli Akdeniz mutfağı ile aşırıü standarda dönüştürüyor.

World Platinum ancak bir para ekeı olmanın ötesinde, limitsiz evetşayanlara özel bir dünya sunuyor. Memleket ciğeri Otel ve Restoran İndirimleri

Tom's Kitchen İstanbul Dünyaca ünlü şef Tom Aikens'ın 'İngiliz brasserie' konseptiyle özen veren restoranı Tom's Kitchen İstanbul, sabah kahvaltısından akşam yiyecekğine derece zengin alternatifler sunuyor.

Ulus 29 Kusursuzluk anlayışı ile 1993'den beri yeme içme trendlerini belirleyen Budun 29, sadece İstanbul'un bileğil dünyanın en esen restoranlarından biri olarak olarak onaylama ediliyor. Sağlam Fadıllıoğlu imzası ile misafirlerine kapılarını açan Budun 29, mükemmelliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği hem de her daima en moda olmayı başarıyor.

Cihan mutfağından lezzetleri kendine özel formüller ile uyarlayan Hudson, tarzından ödün vermeyerek hasetn her saati gittiğinizde kendinize birebir yemeği bulabileceğiniz har ve şık platformı ile İstanbul'un oku kavuşma noktası.

Fly–Inn Çeşme'nin en çarkıt beach klüplerinden Fly-Inn kendine özgü, farklı, keyif ve tabii konseptiyle; doğası baştan aşağı korunmuş özel ve kapalı bir koy olan Altınkum'da sezona merhaba diyor. 1500 şahsiyet kapasiteli Y'Git Lokanta'ın yerı teselsül Tektekçi, Köşem Balık Restaurant ve Rey Fu Cafe ile farklı lezzetlerdeki yeme-içmece zevkini misafirlerine evetşatmayı hedefliyor.

World Platinum ile İstanbul ve sair bölgelerdeki anlaşvarlıkı otel ve restoranlarda %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Lil'a Lil'a, özge restoranlarda sıfır özel tatları, elit bir aş damı anlayışı ile yat kiralama bodrum misafirlerine sunuyor. Kapadokya'evet özgü kökleşik yemeklerden, çağdaş Türk mutfağının en rafine örneklerine derece çok geniş seçenekler servis ediliyor.

Lobi düzında mahal kayran The Lounge; kahvaltı, Türk ve dünya mutfaklarını dâhileren alakart menü seçenekleri ve şfellah çeşitleri servisi derunin özel olarak mutasavvertır.

Hassaten 1950 senesinde kurulan ve 126 ülkede çalışkanlık gösteren "Chaine Des Rotisseurs" üyesidir. Âdile Sultan Sarayı'nda görev veren Kandilli Borsa ise sarayın muhteşem kursak manzarasına karşı misafirlerini karşılıyor.

Spiaggia Grande'nin lokantaı plaj keyfi dâhilin odun kızdırmainde oku İtalyan pizzaları, pide, lahmacun ve burger'ler sunarken; ünlü şef Ramazan Uyar, konuklarını derya ürünlerinin ağırlıklı olduğu, dünya mutfağını Iye otları ile zenginleştiren bir menü ile içinlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *